Szünetel ma az ivóvízszolgáltatás

Az Aquaserv vízszolgáltató vállalat tájékoztatja a lakosságot, hogy ma, július 11-én, vezeték javítás miatt, szünetel az ivóvízszólgáltatás reggel 8 és délután 3 óra között a következő zónákban:

· Marosvásárhely – Hadsereg tér 4 -20 sz., F.J. Curie utca, Gólya utca, Iuliu Maniu utca 62 sz., Govora utca, Bazsarózsa utca, Cibin utca, Azuga utca, Avram Iancu utca 52-54 sz.

· Dédabisztra

· Magyaró

Ugyancsak július 11-én vízóra csere miatt, szünetel az ivóvízszólgáltatás a következő marosvásárhelyi fogyasztópontoknál:

Mioriţa utca 33, 35, 36, 37, 38, 40, 47, 48, 51, 53, 54, 55, 56, 60 sz.

Az Aquaserv felhívja a fogyasztók figyelmét, hogy a vezetékek üzembe helyezése után a víz elszíneződhet és lerakodásokat tartalmazhat mind az érintett, mind a környező utcákban, de háztartási céloknak megfelel.

Az AQUASERV elnézést kér az okozott kellemetlenségek miatt.

Share this post

PinIt
scroll to top