Elütött három fiatalt egy autó ma Marosvásárhelyen egy buszmegállóban.
A sofőr túl gyorsan hajtott, elvesztette uralmát a jármű felett, így hajtott fel a járdára, ahol elütötte a három fiatalt, majd elmenekült a helyszínről. A három sérült közül kettő súlyosabb, őket meg kellett műteni.
A sofőrt a rendőrök néhány órával később megtalálták, és eljárást indítottak ellene testi sértésért és a baleset helyszínének elhagyása miatt.
Forrás: Erdély FM


