A Jeddi Önkéntes Szervezet a Bethlen Gábor Alap támogatásával szervezi második képzését 2014. február 15-én, szombaton 10.00 órai kezdettel a helyi református Sárga Házban.
A képzést az Erdélyi Mentőcsoport udvarhelyszéki és marosszéki küldöttjei tartják.
A rendezvény mindenki számára ingyenes.
Program:
10.00- Az elsősegélynyújtás alapismeretei- Esztány Ede Zsolt (a Székelyudvarhelyi Kórház sürgősségi szakápolója), Dósa Tamás (SMURD Önkéntes)
12.00- Ebéd
13.00- Az Erdély Mentőcsoport szervezeti élete, logisztikai háttere- Andorkó Attila (Erdély Mentőcsoport Udvarhelyszéki szervezetének elnöke), Pitó Attila (Erdély Mentőcsoport Udvarhelyszéki szervezetének alelnöke)
15.00- Kávészünet
15.10- Gyakorlatok- oktatóbábun végzett újraélesztések
17.00-Tűzelhárítás és tűz megelőzés, tűzoltócsapat felépítése, tűzoltás lebonyolítása- Csíkfalvi Önkéntes Tűzoltó Csapat


