Közúti baleset Szászkézd közelében

Közúti baleset történt Szászkézd település közelében, április 14-én, hétfőn. A baleset a D.N. 13 – E 60-as úton történt, egy személygépkocsi csúszott meg a vizes úton, és csapódott neki az útmenti árkon áthaladó hídnak.

A jármű vezetője, egy 51 éves Kovászna megyei férfi, túl nagy sebességgel hajtott be egy kanyarba a vizes úton, elvesztette uralmát a jármű felett, így sodródott neki a hídnak.

A balesetben ketten sérültek meg, az autóban utazó nő súlyosan, a sofőr pedig könnyebben.

Share this post

PinIt
scroll to top