Marosvásárhelyre is megérkezett a Harlem Shake őrület. Csaknem 150 középiskolás találkozott szombaton a Jynk előtt, hogy eljárja a Harlem Shake-t.
Aki eddig még nem tudná, a Harlem Shake a 80-as évek tánca, Dj Bauer új változata ismét őrületet keltette a világban. Fiatalok, öregek, katonák, tűzoltók, úszok, és sokan mások eljárták már a Harlem Shake táncot, amely Romániában is talált már követőt magának.
A nemrég felkerült marosvásárhelyi videó a legnagyobb Romániában. Őszintén én már vártam, hogy mikor bukkan fel egy vásárhelyi videó is a YouTube-on. A videó szombaton került fel a YouTube-ra, azóta több mint 10.000 látták.
Nektek hogy tetszik?



