A Jeddi Önkéntes Szervezet II. képzése

A Jeddi Önkéntes Szervezet a Bethlen Gábor Alap támogatásával szervezi második képzését 2014. február 15-én, szombaton 10.00 órai kezdettel a helyi református Sárga Házban.

A képzést az Erdélyi Mentőcsoport udvarhelyszéki és marosszéki küldöttjei tartják.

A rendezvény mindenki számára ingyenes.

Program:

10.00- Az elsősegélynyújtás alapismeretei- Esztány Ede Zsolt (a Székelyudvarhelyi Kórház sürgősségi szakápolója), Dósa Tamás (SMURD Önkéntes)
12.00- Ebéd
13.00- Az Erdély Mentőcsoport szervezeti élete, logisztikai háttere- Andorkó Attila (Erdély Mentőcsoport Udvarhelyszéki szervezetének elnöke), Pitó Attila (Erdély Mentőcsoport Udvarhelyszéki szervezetének alelnöke)
15.00- Kávészünet
15.10- Gyakorlatok- oktatóbábun végzett újraélesztések
17.00-Tűzelhárítás és tűz megelőzés, tűzoltócsapat felépítése, tűzoltás lebonyolítása- Csíkfalvi Önkéntes Tűzoltó Csapat

Share this post

PinIt
scroll to top