A BBTE MAROSVÁSÁRHELYI TAGOZATA nyílt napot szervez 2014. június 4-én, szerdán, középiskolás diákok számára.

A rendezvény célja, hogy a BBTE oktatóival és az egyetemista diákokkal való személyes beszélgetésekből betekintést nyerjenek a tagozaton folyó közös munkába, illetve a felvételivel kapcsolatos kérdéseikre is választ kapjanak.
A nyílt napra előzetesen nem kell jelentkezni, június 4-én, 14 és 16 óra között mindenkit szeretettel várnak, aki itt szeretné folytatni tanulmányait. Várják azokat is, akik még nem döntöttek, és remélik, hogy segíteni tudnak a választásban.
A rendezvény a Petru Maior Egyetem központi épületében zajlik (Nicolae Iorga, utca 1, R39-es terem).
A BBTE diákjai interaktív játékokkal, számos meglepetéssel várják az érdeklődőket!


