Nyílt nap a BBTE marosvásárhelyi tagozatán

A BBTE MAROSVÁSÁRHELYI TAGOZATA nyílt napot szervez 2014. június 4-én, szerdán, középiskolás diákok számára.
nyilt-nap-bbte

A rendezvény célja, hogy a BBTE oktatóival és az egyetemista diákokkal való személyes beszélgetésekből betekintést nyerjenek a tagozaton folyó közös munkába, illetve a felvételivel kapcsolatos kérdéseikre is választ kapjanak.

A nyílt napra előzetesen nem kell jelentkezni, június 4-én, 14 és 16 óra között mindenkit szeretettel várnak, aki itt  szeretné folytatni tanulmányait. Várják azokat is, akik még nem döntöttek, és remélik, hogy segíteni tudnak a választásban.

A rendezvény a Petru Maior Egyetem központi épületében zajlik (Nicolae Iorga, utca 1, R39-es terem).

A BBTE diákjai interaktív játékokkal, számos meglepetéssel várják az érdeklődőket!

Share this post

PinIt
scroll to top