Dr. Vass Levente a marosvásárhelyi Bolyai Farkas Elméleti LÍceumban adta le voksát. Mint elmondta: Maros megyének szüksége van az előrelépésre, és ugyanígy Erdélynek is.

Az RMDSZ képviselőjelöltje elmondta a magyar összefogásért szavazott, valamint hogy gyermekeinknek jobb jövőt biztosítson.
„Maros megyének szüksége van az előrelépésre, és ugyanígy Erdélynek is. Én erre az előrelépésre szavaztam, olyan csapatra és olyan képviseletre, amelyről tudom, hogy megtesz mindent azért, hogy gyermekeink jobb körülmények között nőjenek fel. Szavazatommal a magyar összefogást, a kisebbség jogainak megtartását és bővítését támogattam”. – mondta Dr. Vass Levente.


