Bűnügyi eljárást indít a rendőrség egy marosszentgyörgyi férfi ellen, miután szerda éjjel ittas vezetésen érték tetten.

Szeptember 8-án az éjféli órákban, a DJ 153B megyei úton, Marossárpatak településen, egy gépjármű 36 éves marosszentgyörgyi vezetőjét állították meg a rendőrök.
Miután megszondáztatták a sofőrt, kiderült, hogy a férfinak 0,70 mg/l alkohol-koncentráció volt a vérében, aminek következtében a hatóságok a marosvásárhelyi SMURD-ra szállították, biológiai mintavételre.
A vétkes sofőr ellen ittas vezetés gyanújával bűnügyi eljárás indul.
Forrás: Punctul


