Június 11-én ballagnak a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem végzősei. Az évzáró ünnepség 9 órakor a díszelőadásokkal kezdődik az egyetemen, 11-12 óra között megközelítőleg 500 végzős vonul le a Sportcsarnokhoz a Gh. Marinescu utca – N. Grigorescu utca – egyetemi bentlakások – Victor Babes utca – Vár sétány – Rákóczi- lépcső – Mihai Eminescu utca – Sinaia utca – Korvin Mátyás tér – Cuza Voda utca útvonalon. A Sportcsarnokban 12 órakor kezdődik a díszünnepség, amely előreláthatólag egy órát tart.
Legfrissebb
- Újabb sokkoló fordulat Cristian Pomohaci ügyében: kábítószer-kereskedelem vádjával is gyanúsítják
- Előzetes letartóztatásba került Cristian Pomohaci népdalénekes
- Végre eldőlt: ekkor nyit meg a marosvásárhelyi Víkendtelep, sokan már hónapok óta ezt várták
- Kómában fekszik a pénteki verekedés egyik áldozata
- 12 marosvásárhelyi tinédzserlány nyerte a Românii au Talentet: a Re-born csapat 130 ezer euróval tért haza
- Drámai baleset Marosvásárhelyen: több métert repült egy 10 éves fiú, miután autónak csapódott rollerével
- Emil Gânjt életfogytiglanra ítélték volt barátnője brutális meggyilkolása miatt
- Megszólalt Kelemen Hunor, miután George Simion felszólította az erdélyi magyarokat, csatlakozzanak az AUR-hoz


