Arról a férfiról van szó, akit tegnap a ráomlott föld alól mentettek ki a tűzoltók, Szászrégenben. A férfi ugyanis egy helyi, nem működő gyár udvarán tartózkodott, amikor a földhalom megindult, és maga alá temette.
A „Horea” Vészhelyzeti és Tűzoltósági Felügyelőség szakemberei azonnal a helyszínre siettek, és kimentették a pórul járt férfit a föld alól. Az áldozatot eszméletlen állapotban szállították kórházba.
Jelen pillanatban, a férfi állapota stabil. Liviu Danciu, a „Horea” Vészhelyzeti és Tűzoltósági Felügyelőség szóvivője úgy nyilatkozott, valószínűleg ócskavas után „vadászott” a férfi, amikor a baleset bekövetkezett.
Fotó: adevarul.ro


