Betegségek és szoptatás összeegyeztethetősége a VÉDEM Egyesület által szervezett beszélgetéssorozat idei első találkozójának témája. A január 28-án, kedden, délután 6 órakor kezdődő eszmecserét Dr. Szente Lilla neonatológus szakorvosjelölt és Gothárd Klára édesanya tartják. A jelenlévők segítségével olyan örökzöld témát igyekeznek majd körbejárni, amely többszőr dillemát okoz a szülőben: szabad-e, kell-e szoptatni, ha beteg az anyuka vagy a baba? Az Alapvető gondoskodás: beszélgessünk a szoptatásról című beszélgetséssorozatra a Lurkó Kuckó Játszóházban (Ștefan cel Mare utca 26 szám) várják az érdeklődőket. A belépő 5 lej (VÉDEM-tagoknak 3 lej).
Legfrissebb
- Újabb sokkoló fordulat Cristian Pomohaci ügyében: kábítószer-kereskedelem vádjával is gyanúsítják
- Előzetes letartóztatásba került Cristian Pomohaci népdalénekes
- Végre eldőlt: ekkor nyit meg a marosvásárhelyi Víkendtelep, sokan már hónapok óta ezt várták
- Kómában fekszik a pénteki verekedés egyik áldozata
- 12 marosvásárhelyi tinédzserlány nyerte a Românii au Talentet: a Re-born csapat 130 ezer euróval tért haza
- Drámai baleset Marosvásárhelyen: több métert repült egy 10 éves fiú, miután autónak csapódott rollerével
- Emil Gânjt életfogytiglanra ítélték volt barátnője brutális meggyilkolása miatt
- Megszólalt Kelemen Hunor, miután George Simion felszólította az erdélyi magyarokat, csatlakozzanak az AUR-hoz



